Partneři

Vlastníte webové stránky nebo dokonce provozujete internetové portály? Stále se vám nedaří na svých internetových stránkách vydělat? V tom případě hledáme právě vás a vaše webové stránky! Nabízíme jednoduché řešení, jak monetizovat právě váš internetový projekt. Můžete si vybrat z mnoha reklamních kampaní, které se neustále rozšiřují. Využijte spolupráce s námi a zajistěte si tak provize z prodeje zboží nebo služeb našich inzerentů.

Každý náš partner je pro nás důležitý!

Affiliate marketingem se zabýváme již několik let. Za tu dobu jsme vyzkoušeli všechny dostupné provizní sítě, které český internetový trh nabízí. Zásadní problém, který v českém affiliate marketingu spatřujeme, je velice špatný přístup k provizním partnerům. Chápeme plný význam slova partnerství a přesně takto k vám i budeme přistupovat. Jedině za předpokladu, že se bude dařit vašim internetovým projektům, bude i Affilnet.cz vzkvétat.

Naší snahou bude každému z vás vyhovět jak jen to bude možné. Nabídneme vám bez zbytečných vytáček vše, co budete pro svůj úspěch potřebovat - reklamní prvky, iframy, API nebo xml feedy.

Jaké výhody přináší provizní síť Affilnet.cz?

  • Individuální přístup pro každého partnera
  • Čím více leadů získáte, tím si zajistíte větší provize a odměny
  • Jednoduchá instalace našich reklamních prvků na vaše webové stránky
  • Budeme vám nápomocni během výběru a nastavení našich kampaní
  • Všechny své kampaně budete mít v jednom systému přehledně
  • Získáte komplexní statistiky ze všech uskutečněných konverzí
Registrace partnera